Vyno kelias

Anykščių kraštas – aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas. Visus metus  čia  nuostabiai dera gamta, istorija ir kultūra. Čia visada gera užsukti ir trumpam pasisvečiuoti ir ilgėliau apsistoti, ganant akis į miškingas Anykščių šilelio platumas.

Štai tokioj kelionėn susiruošę LSDP Kauno skyriaus Šilainių ir Kalniečių grupių bičiuliai apsiginklavę gera nuotaika, šeštadienį išvyko į Anykščius. Visą dieną lydėjusi saulė bei mėlynas dangus užkrėtė ir bendra gera veikla. Ranka rankon prie legendinio Puntuko susibūrę draugėn tarpusavyje varžėsi kojų miklumą ir protų lankstumą. Taip pat Siauruko muziejuje vyrai tarpusavyje varžėsi, kuris dreziną su dešimtimi bičiulių greičiau nuvairuos, kuris sparčiau apibėgs visą ratą apie didįjį  Puntuką, neužmiršdamas kiekvieno sutikto palabinti ir bičiuliškai krestelėti.

Skaityti daugiau: Vyno kelias

LSDP Kauno m. skyriaus Žaliakalnio grupės susirinkimas

2014 m. kovo 13 d. vyko LSDP Kauno m. skyriaus Žaliakalnio grupės susirinkimas. Didelis būrys susirinkusiųjų turėjo galimybę ne tik aptarti aktualius klausimus, bet ir pasiklausyti bei užduoti rūpimus klausimus Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjui Antanui Bagdonui. Jis trumpai aptarė pagrindinius klausimus ir problemas susijusias su švietimu bei vaikų ugdymu.

Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas kalbėjo ne tik apie bendrojo lavinimo sistemos padėtį, nerimą keliančias moksleivių skaičiaus mažėjimo tendencijas, nulemiančias mokyklų tuštėjimą ir pedagogų perspektyvą papildyti bedarbių gretas, bet ir apie švietimui keliamus uždavinius ir iššūkius bei kelius jiems įveikti.

Skaityti daugiau: LSDP Kauno m. skyriaus Žaliakalnio grupės susirinkimas

Centro grupės pranešimas

LSDP Kauno skyriaus Centro grupė vadovaujama pirmininko Karolio Sasnausko ir grupės narių, aktyviai dalyvauja partijos renginiuose: Trijų Karalių šventėje, Vasario 16-osios minėjime ir kt.

Neseniai grupės aktyvas pasveikino nuo 2001 metų aktyviai partijos veikloje dalyvavusį, 1917m. gimusį Eduardą Abromaitį, kuris atšventė 97-tą gimtadienį.

Taip pat LSDP Kauno miesto skyriaus vyrai nepamiršo Kovo 8-osios proga pasveikinti moteris, sutiktas Laisvės alėjoje. Tai sena LSDP Kauno miesto skyriaus Centro grupės tradicija. Vyrai pasveikino net ir tas moteris, kurios tą dieną dirbo parduotuvėse, kavinėse.

Grupės narė Vida Juškienė 

Žaliakalnio grupės susirinkimas kartu su dogoterapijos valanda

Vasario 13 dieną Žaliakalnio grupė rinkosi į netradicinį susirinkimą Žaliakalnio seniūnijos patalpose. Gausus bičiulių būrys diskutavo pagrindiniais einamaisiais grupės klausimais. Susirinkime dalyvavo pakviesti svečiai Kęstutis Kriščiūnas ir Arvydas Garbaravičius. Jie aptarė esamą politinę situaciją Lietuvoje ir Kauno mieste.

Brolis Saulius – Paulius visiems susirinkusiems bičiuliams linkėjo santarvės, šilumos ir pakantumo vieni kitiems.

Susirinkimą vainikavo apsilankę reti svečiai - M. K.Čiurlionio „Lions" klubo dogoterapijos draugijos nariai su savo augintiniais. Draugijos narė Iveta Šikšniuvienė mielai sutiko organizuoti dogoterapijos popietę Žaliakalnio grupės bičiuliams bei trumpai pristatyti šios terapijos naudą.

Skaityti daugiau: Žaliakalnio grupės susirinkimas kartu su dogoterapijos valanda