Žaliakalnio grupės susirinkimas kartu su dogoterapijos valanda

Vasario 13 dieną Žaliakalnio grupė rinkosi į netradicinį susirinkimą Žaliakalnio seniūnijos patalpose. Gausus bičiulių būrys diskutavo pagrindiniais einamaisiais grupės klausimais. Susirinkime dalyvavo pakviesti svečiai Kęstutis Kriščiūnas ir Arvydas Garbaravičius. Jie aptarė esamą politinę situaciją Lietuvoje ir Kauno mieste.

Brolis Saulius – Paulius visiems susirinkusiems bičiuliams linkėjo santarvės, šilumos ir pakantumo vieni kitiems.

Susirinkimą vainikavo apsilankę reti svečiai - M. K.Čiurlionio „Lions" klubo dogoterapijos draugijos nariai su savo augintiniais. Draugijos narė Iveta Šikšniuvienė mielai sutiko organizuoti dogoterapijos popietę Žaliakalnio grupės bičiuliams bei trumpai pristatyti šios terapijos naudą.

I. Šikšniuvienė teigė, kad dogoterapija – tai vaikų, senelių susitikimai su šunimis, skatinantys teigiamus jausmus, kurie labai svarbūs emocinei vaiko, senelio būklei gerinti. Tačiau, ne kiekvienas šuo gali dalyvauti dogoterapijoje. Šuo turi būti stabilios psichikos, išlaikęs visus reikiamus testus. Lietuvoje terapijos veikloje dalyvauja tokios pačios šunų veislės kaip ir visame pasaulyje: Niūfaundlendai, Labradoro retriveriai, Samojedai ir kitų veislių šunys.

Keturkojai svečiai džiugino susirinkusiuosius savo sugebėjimais, pasisveikinimais. Visi bičiuliai po pasirodymo galėjo pabendrauti su draugiškai nusiteikusiais keturkojais, jie mielai pozavo norintiems fotografuoti.

Grupės pirmininkė Eglė – Daiva Kanikovienė, Žaliakalnio seniūnijos seniūnas Bronius Girdauskas bei Gintaras Praniulis dėkojo susirinkusiems svečiams, įteikė atminimo dovanas.

Dėkojame M. K.Čiurlionio „Lions" klubo dogoterapijos draugijos nariams ir jų augintiniams už maloniai praleistą laiką. Broliui Saulius – Paulius už nuoširdžius linkėjimus.

LSDP Kauno miesto skyriaus Žaliakalnio grupės informacija