LSDP Kauno m. skyriaus Žaliakalnio grupės susirinkimas

2014 m. kovo 13 d. vyko LSDP Kauno m. skyriaus Žaliakalnio grupės susirinkimas. Didelis būrys susirinkusiųjų turėjo galimybę ne tik aptarti aktualius klausimus, bet ir pasiklausyti bei užduoti rūpimus klausimus Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjui Antanui Bagdonui. Jis trumpai aptarė pagrindinius klausimus ir problemas susijusias su švietimu bei vaikų ugdymu.

Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas kalbėjo ne tik apie bendrojo lavinimo sistemos padėtį, nerimą keliančias moksleivių skaičiaus mažėjimo tendencijas, nulemiančias mokyklų tuštėjimą ir pedagogų perspektyvą papildyti bedarbių gretas, bet ir apie švietimui keliamus uždavinius ir iššūkius bei kelius jiems įveikti.

Nuogąstavo, kad Kauno bendrojo ugdymo mokyklose mokinių skaičius mažėja nuo 2005 metų. Deja, apie šio proceso stabilizavimą kalbėti negalima, teigė Antanas Bagdonas. Numatomos ir tolesnės mažėjimo tendencijos. Šiuo metu mieste su suaugusiais yra apie 33,117 tūkst. besimokančių vaikų. Visa tai rodo gerą pedagogų darbą. Tai iš dalies liudija ir jų auklėtinių puikūs brandos egzaminų rezultatai, ir kiti skaičiai, rodantys, kiek kauniečių jaunuolių sėkmingai įstoja į šalies ar užsienio aukštąsias mokyklas, kiek moksleivių laimi apdovanojimus įvairiuose konkursuose ar Lietuvos bei tarptautinėse olimpiadose. Praeitais metais buvo net 270 mokinių, kurie egzaminus išlaikė 100 proc., akcentavo švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas.

Grupės susirinkime taip pat dalyvavo Seimo narė Orinta Leiputė, kuri trumpai aptarė politinę situaciją Kauno mieste bei Lietuvoje.

Susirinkimo metu taip pat buvo pasiūlyti delegatai į Kauno m. skyriaus konferenciją bei aptarti pagrindiniai grupės einamieji kausimai.


Normal 0 19 false false false MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

LSDP Kauno m. skyriaus

Žaliakalnio grupės pirmininkė

Eglė – Daiva Kanikovienė