Vyno kelias

Anykščių kraštas – aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas. Visus metus  čia  nuostabiai dera gamta, istorija ir kultūra. Čia visada gera užsukti ir trumpam pasisvečiuoti ir ilgėliau apsistoti, ganant akis į miškingas Anykščių šilelio platumas.

Štai tokioj kelionėn susiruošę LSDP Kauno skyriaus Šilainių ir Kalniečių grupių bičiuliai apsiginklavę gera nuotaika, šeštadienį išvyko į Anykščius. Visą dieną lydėjusi saulė bei mėlynas dangus užkrėtė ir bendra gera veikla. Ranka rankon prie legendinio Puntuko susibūrę draugėn tarpusavyje varžėsi kojų miklumą ir protų lankstumą. Taip pat Siauruko muziejuje vyrai tarpusavyje varžėsi, kuris dreziną su dešimtimi bičiulių greičiau nuvairuos, kuris sparčiau apibėgs visą ratą apie didįjį  Puntuką, neužmiršdamas kiekvieno sutikto palabinti ir bičiuliškai krestelėti.

Skalsių Anykščių vyninės vaišių paragavę, aukštyn net 340 m perregimų konstrukcijų laiptais Anykščių Šv. Mato bažnyčios bokštan pakilę, savo skvarbiom ir žingeidžiom akim Anykščių toliu ir platumas apžvelgę, Anykščių paslapčių ir geros nuotaikos viktorinoje sudalyvavę vakarėjant grįžome namo.

Ilona Katiliūtė - Schvarz

Daugiau nuotraukų rasite čia.